Kontakti

Društvo za pomoč in samopomoč brezdomcev Kralji ulice
Pražakova 6
1000 Ljubljana
Telefon: 059 022 503
E-pošta: info@kraljiulice.org ali urednistvo@kraljiulice.org

Stiki z javnostmi: 030 323 302 – Hana Košan, predsednica društva hana.kosan@kraljiulice.org

Davčna številka: 23956046
Matična številka: 2150581
Transakcijski račun: SI56 0400 1004 8456 921 odprt pri Novi KBM

Posredovalnica rabljenih predmetov
Studenec 41
1000 Ljubljana
Telefon: 030 323 308 (Slavko)

Bojan Kuljanac (izvršni direktor)
030 323 305
bojan.kuljanac@kraljiulice.org

Maja Vižintin (računovodstvo, administracija)
030 323 300
maja.vizintin@kraljiulice.org

Kata Rupar (vodja dnevnega centra, terensko delo, delo v splošno korist)
030 323 295
katarina.rupar@kraljiulice.org

Matjaž Oven (dnevni center, terensko delo, prodajalci časopisa)
030 323 306
matjaz.oven@kraljiulice.org

Noemi Krese (dnevni center, terensko delo)
030 323 307
noemi.krese@kraljiulice.org

Jerneja Čater (medicinska sestra na projektu Bridges of change)
030 323 438
jerneja.cater@kraljiulice.org

Jure Zebec (dnevni center, ture, spletna stran)
030 323 396
jure.zebec@kraljiulice.org

Senad Đogić (garderoba)
info@kraljiulice.org

Slavica Krajnc (čajna kuhinja)
info@kraljiulice.org

Hana Košan (predsednica društva, vodja programa preprečevanje deložacij, terensko delo, odnosi z javnostmi, skupnostni prostor Točka, slišanje glasov)
030 323 302
hana.kosan@kraljiulice.org

Maruša Ivančič (preprečevanje deložacij, skupnostni prostor Knobleharjeva)
030 323 303
marusa.ivancic@kraljiulice.org

Katja Muršič (preprečevanje deložacij, skupnostni prostor Knobleharjeva)
030 323 014
katja.mursic@kraljiulice.org

Sara Tagliatti Albreht (skupnostni prostori)
070 323 001
sara.tagliatti.albreht@kraljiulice.org

Maja Kozar (vodja programa nastanitvene podpore, računovodstvo, administracija)
030 323 304
maja.kozar@kraljiulice.org

Irena Bilčić (nastanitvena podpora)
030 323 456
irena.bilcic@kraljiulice.org

Maša Piskule (nastanitvena podpora)
068 941 288
masa.piskule@kraljiulice.org

Katra Zajc (nastanitvena podpora)
030 323 301
katra.zajc@kraljiulice.org

Rok Pibernik (vzdrževalna terenska dela)
068 617 130
rok.pibernik@kraljiulice.org

Jean Nikolič (izvršni in odgovorni urednik časopisa, športna sekcija, prostovoljci)
030 323 128
jean.nikolic@kraljiulice.org

Chris Hartke (tehnični urednik, športna sekcija)
030 323 777
chris.hartke@kraljiulice.org

Petra Polajžer (skupnostni prostor Točka)
030 323 165
petra.polajzer@kraljiulice.org

Slavko Trivković (skupnostni prostor Točka, posredovalnica rabljenih predmetov)
030 323 308
slavko.trivkovic@kraljiulice.org

Jana Bedrač (vodja podružnice Maribor)
030 323 166
jana.bedrac@kraljiulice.org

Mojca Bizjak (nastanitvena podpora Maribor)
030 323 152
mojca.bizjak@kraljiulice.org

Špela Dolajš (nastanitvena podpora Maribor)
030 323 129
spela.dolajs@kraljiulice.org

Ajda Gostinčar (skupnostni prostor – dnevna (po)moč in podpora za otroke in mladostnike Maribor)
030 323 768
ajda.gostincar@kraljiulice.org

Barbara Čepek (preprečevanje deložacij Maribor)
030 323 167
barbara.cepek@kraljiulice.org

Primož Časl (preprečevanje deložacij Maribor)
030 323 297
primoz.casl@kraljiulice.org

Anja Čuš (skupnostni prostor – dnevna (po)moč in podpora za otroke in mladostnike Maribor)
030 323 153
anja.cus@kraljiulice.org

Špela Razpotnik (zunanja sodelavka; časopis)
spela.razpotnik@guest.arnes.si

Bojan Dekleva (zunanji sodelavec; časopis, slišanje glasov)
040 692 420
bojan.dekleva@guest.arnes.si

Danaj Hočevar (zunanji sodelavec; zdravnik na projektu Bridges of change)
info@kraljiulice.org